Wyjazdy na narty i snowboard do Austrii

Alpy austriackie fascynują surowymi, ośnieżonymi szczytami i monumentalnymi lodowcami. To jednak przede wszystkim eldorado dla najbardziej wymagających narciarzy i snowboardzistów. Austriackie stoki rozpieszczają najnowocześniejszą infrastrukturą, dzięki czemu nasze szkolenia przebiegają w perfekcyjnych warunkach, pod okiem doświadczonych instruktorów.

Slowmania łączy profesjonalizm z miłością do gór, nart i snowboardu. Wypoczynek z nami to odkrywanie atrakcji turystycznych, doskonała zabawa i nauka na najlepszych stokach Austrii, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych slowmaniaków. Zawsze dbamy o to, by każdy odnalazł tu coś dla siebie – bez względu na swój poziom umiejętności i warunków fizycznych.

Narty i snowboard w Alpach

Alpejskie stoki w Austrii spełnią oczekiwania każdego, kto ceni sobie biały wypoczynek. To istny raj dla miłośników nart biegowych i rakiet śnieżnych. Oprócz ogromnego zróżnicowania tras, Alpy austriackie dysponują ponad setką wyciągów. Większość z nich rozpoczyna sezon wczesną jesienią, jednak część lodowców czynna jest cały rok, co gwarantuje doskonałe warunki do uprawiania sportu.

Noclegi w najlepszych hotelach i apartamentach

Co roku ekipy narciarskie z całego świata odwiedzają Austrię, by trenować przed zawodami alpejskiego Pucharu Świata. Dzięki temu austriackie hotele i apartamenty słyną nie tylko z komfortu, ale i doskonałego zaplecza apres ski. Dla naszych kursantów selekcjonujemy najlepsze z nich, by wyjazdy na narty i snowboard były niezapomnianym wydarzeniem nie tylko sportowym, ale i towarzyskim.

Partnerzy