Szkolenia z instruktorem

Naucz się jazdy na nartach z instruktorem
Nie umiesz jeździć na nartach? Jeździsz na nartach? Szukasz narciarskich wrażeń, a narciarstwo to twoja pasja?

Wyjedź na narty ze szkołą narciarską Slowmania. Naucz się jeździć… Rozwijaj swoje umiejętności…
Szkolenia narciarskie są naszą specjalnością. Narciarstwo to nasza pasja.

Jadąc na narty z instruktorem Slowmanii uczysz się, motywujesz, doskonalisz technikę. Kadrę naszej szkoły stanowią wykwalifikowani instruktorzy SITN PZN z sukcesami sportowymi (finaliści Akademickich Mistrzostw Polski w latach 2008 – 2012) oraz wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym w pracy z dorosłymi i dziećmi.

Wyjazd na narty z instruktorem nauczy Cię czym jest bezpieczne narciarstwo. Podczas szkolenia nabierzesz pewności siebie, zapoznasz się z regułami panującymi na stoku oraz zostaniesz zapoznany z infrastrukturą narciarską.

Instruktorzy Szkoły Narciarskiej Slowmania wykorzystują różne metody szkoleniowe i techniki pracy z uczestnikami dostosowując program do indywidualnych potrzeb narciarzy. Wyszkolenie na nartach zdobędziesz poprzez ćwiczenia doskonalące, naśladownictwo oraz indywidualne konsultacje z instruktorem. Z naszą szkołą postawisz pierwsze kroki na nartach. Szkolenia narciarskie prowadzimy bez ograniczeń wiekowych ani językowych (we speak english). Zagwarantujemy możliwie najwyższą jakość szkolenia. W szkole narciarskiej Slowmania możesz skorzystać z lekcji grupowych lub indywidualnych.

Szkoła narciarska Slowmania ceniąc czas i komfort uczestników, prowadzi szkolenia w kameralnych grupach zazwyczaj 5-7 osobowych)* z podziałem na wiek (dot. dzieci) i umiejętności techniczne:

  • narciarze początkujący „ A”,
  • narciarze średnio zaawansowani „B”,
  • narciarze zaawansowani „C”,
  • narciarze mocno zaawansowani „D”).

Szkolenia narciarskie prowadzimy każdego dnia. Pojedź na narty z instruktorem zadbaj o swoją technikę i bezpieczeństwo.

Szkolenia narciarskie prowadzone są w pełni profesjonalnie i są skierowane do wszystkich chętnych. Zarówno dla tych którzy potrafią już jeździć, ponieważ na nartach z instruktorem mogą doszlifować swoją jazdę. Szkolenia narciarskie są skierowane również dla osób, które zaczynają swoją przygodę z narciarstwem. Wyjazd na narty z instruktorem to idealne rozwiązanie, ponieważ nauka odbywa się w indywidualnie dopasowanym tempie. Nasza wykwalifikowana narciarska kadra instruktorów dokłada każdego dnia wszelkich starań by Państwo wyciągnęli jak najwięcej z każdej godziny kursu. Zapewniamy, że nasze szkolenie z narciarstwa są dopasowane do umiejętności kursantów, ponieważ dbamy o ich bezpieczeństwo. Narty z instruktorem są bardzo dobrze wspominane przez naszych kursantów. Dążymy do tego by po ukończeniu szkolenia narciarskiego mogli Państwo czerpać tylko przyjemność z jazdy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą wyjazdów narciarskich z instruktorem.

Partnerzy