Wyjazdy narciarskie - sezon 2020/2021 - Wyjazdy w Alpy ze szkoleniem

Zapoznaj się z naszą ofertą wyjazdów zimowych, narciarskich i snowboardowych

Kompleksowa organizacja wyjazdów na narty i snowboard w Alpy. Najlepsze ośrodki narciarskie: Włochy, Austria i Polska.  Zakwaterowanie w komfortowych hotelach lub apartamentach. Na wyjazdach na narty prowadzimy profesjonalne szkolenie narciarskie lub snowboardowe – każdy poziom zaawansowania – wykwalifikowani instruktorzy SITN PZN/SITS PZS

Marzec – w przygotowaniu. Przyjmujemy rezerwacje od grup zorganizowanych i firm.

Weekend dla rodzin – Ho ho ho – Mikołajki

od 375zł

04-06 gudzień 2020r
Wypiek pierników
Leśne warsztaty
Kulig

Weekend dla rodzin – Preludium do Świąt Bożego Narodzenia

od 325zł

11-13 grudzień 2020
Wypieki pierniczków
Rodzinne brykanie po lesie
Zakwaterowanie i slow food

Weekendy dla dzieci – Weekend Pierniczkowy

od 400zł

18-20 grudzień 2020
warsztaty pieczenia i zdobienia pierniczków
wyżywienie SlowFood
zapraszamy dzieci od 5 lat

Wyjazd na narty Czechy i Polska: Dolni Morava – Czarna Góra

999zł

Płatność bonem

3-10 styczeń 2020
4 ośrodki narciarskie w Polsce i Czechach
Narciarstwo biegowe
Kulig i nocne jazdy

Wyjazd na narty Dachstein West – Gosau – Austria

2299 zł

Rezerwacja bez ryzyka

16-23 styczeń 2021
44km pętla narciarska
Szkolenie dla dzieci i dorosłych
7 ośrodków narciarskich

Wyjazd na narty ze szkoleniem – 3 Zinnen – Włochy – Dolomity

od 2199zł

Rezerwacja bez ryzyka

23 - 30 styczeń 2021
Szkolenie Ski&Snb
Ubezpieczenie w cenie
Zakwaterowanie w komfortowych apartamentach

Ferie z Pasją 2021

1300 zł

17-23 styczeń 2021 i 24-30 styczeń 2021
Noclegi i slow food
Zimowy program
Narty biegowe

Weekend dla Rodzin – Winter Family Adventure – Międzygórze

od 290zł

12-14 luty 2021 i 19-21 luty 2021
Budowanie wioski iglo
Rodzinny kulig
Jazda na workach z sianem

Weekend dla dorosłych – Winter Slow Adventure – Międzygórze

od 390zł

26-28 luty 2021
Wyprawy skiturowe
Wyprawy w rakietach śnieżnych
Narciarstwo biegowe

Szukasz wyjazdu?

?

Wybierz datę
Napisz o swoich indywidualnych potrzebach:
miejsce, termin, szkolenie, animcje

zimowaNarty we Włoszech ze Slowmanią to nie tylko kilometry stoków i białego szaleństwa. Wyjazdy na narty do Włoch to doskonała zabawa apres ski, szeroka oferta wellness i spa. We Włoszech, kurorty przystosowane są do wymogów najbardziej wymagających gości. Włochy to destynacja w której każdy doceni otwartość i bezproblemowość mieszkańców. Wyjazdy na narty do Włoch organizujemy przez cały sezon.

Jeśli lubisz perfekcję znajdziesz ją w austriackich ośrodkach w Alpach. Narty w Alpach w austriackich kurortach to wymarzony sposób na wypoczynek. Wyjazdy na narty do Austrii ze SlowManią to możliwość doskonalenia umiejętności na perfekcyjnie przygotowanych stokach. Najnowocześniejsza infrastruktura zawsze umila nam wypoczynek kiedy wybierzemy narty w Austrii.
Wyjazdy do Austrii to również wspaniała architektura oraz krajobrazy. Wyjazdy narciarskie do austriackich ośrodków cechują się wieloma poza narciarskimi przyjemnościami. Austria oferuje liczne atrakcje towarzyszące narciarstwu – spacery na rakietach śnieżnych, lodowiska, baseny… Zobacz proponowane przez nas wyjazdy na narty do Austrii i zaplanuj swój zimowy urlop.

Wyjazdy na narty w Alpy to gwarancja śniegu, braku kolejek i zadowolenia.

Na narty w Alpy ze SlowManią może pojechać każdy – początkujący czy zaawansowani narciarze oraz snowboardziści. Chętnie gościmy na naszych wyjazdach narciarskich rodziny z dziećmi. Szkolenia narciarskie prowadzimy dla dzieci od 4 roku życia.

Specjalizujemy się w szkoleniach narciarskich i snowboardowych. Nasz zespół tworzą doświadczeni instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego i Snowboardowego. Na każdym wyjeździe na narty do Włoch czy wyjazdach do Austrii prowadzimy szkolenie narciarskie lub snowboardowe, dzieląc uczestników względem wieku i umiejętności.

Slowmania organizuje wyjazdy na narty od wielu lat.
Razem jeździliśmy w:

  • SkiAmade
  • Madonna di Campiglio
  • Civetta
  • Bormio
  • Folgarida Marilleva
  • Madesimo
  • Passo Tonale
  • w ośrodkach Lombardii i Trentino

Wyjazdy na narty organizujemy łącząc profesjonalną organizację z miłością do narciarstwa i gór. Szanujemy indywidualne potrzeby każdego uczestnika naszych wyjazdów. Zobacz naszą ofertę wyjazdów zimowych i dołącz do zadowolonych SlowManiaków.

Przed wybraniem się na narty we Włoszech sprawdzamy wiele czynników, które mogą świadczyć na ich korzyść. Są to między innymi pogoda, naśnieżenie czy atrakcje. Czerpiąc z naszego doświadczenia wiemy, że narty w Alpach to czysta przyjemność. Takie wyjazdy narciarskie najczęściej zapewniają dużą ilość śniegu ponieważ sezon na narty we Włoszech trwa bardzo długo. Istnieje też wiele ciekawych możliwości spędzania czasu w momencie gdy odłożymy narty, Włochy bowiem, oferują narciarzom uczty kulinarne, Apres Ski, tory saneczkowe czy gorące źródła termalne.

Wyjazdy narciarskie to dla nas wielka pasja, więc przygotowujemy się perfekcyjnie jadąc narty, w Alpach bowiem, bardzo istotne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik by zapewnić sobie bezpieczeństwo. Wyjazdy na narty z SlowManią organizowane są przez profesjonalistów, którzy dbają o te detale.

Wybraliśmy dla Państwa tylko najciekawsze ośrodki narciarskie we Włoszech w rozsądnej cenie, by fascynujące były wszystkie wyjazdy na narty. Austria oferuje nam równie bogatą ofertę, zarówno pod względem narciarstwa jak i czasu wolnego, zachęcamy więc do zapoznania się również z tą ofertą.

Wyjazdy na narty do Austrii czy uprawianie narciarstwa we Włoszech to doskonały pomysł na spędzenie ferii zimowych w sposób aktywny.

Opinie Klientów

Bardzo dziękujemy za wspólny, wspaniały pobyt ze Slowmanią.
Dziękujemy za pozytywną energię i życiodajną cierpliwość w doskonaleniu naszych rodzinnych talentów 😉 Bardzo ciepło dziękuję Marcinowi za niezwykły spokój , oraz „kij i marchewkę ” to niezwykła przyjemność spędzania czasu z instruktorem slow . Maciuś jeszcze raz dziękuje Guru Olo, że rozpalił w nim pasję nart, a Monia zajęła sie kontynuacją… Podziękowania dla Kasi za motywacje Mai do pokonywania jej barier w główce 😉 Do zobaczenia na następnym slow wyjeździe

Magda , Warszawa

Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za wspaniałą organizację i dbanie o każdego uczestnika wyjazdu. Czuliśmy się bardzo komfortowo. Cieszymy się, że spotkaliśmy tak wspaniałych młodych ludzi z pasją! To co robicie wychodzi dooooooooooooooooooooskonale!!!!! Widać radość życia jakby powiedziała moja znajoma lekarka – jesteście superańscy!!!!! Mam nadzieję na spotkanie na stoku – może w marcu?

Ewa i Jarek , Bielsk Podlaski

Dzięki za super wyjazd i szkolenie 🙂

Jacek , Lublin

Dziękuję za bardzo dobre szkolenie. Wysiłek instruktora nie poszedł na marne gdyż jeden z kursantów zaczął jeździć po czarnej trasie! Dużo cierpliwości, uparte dążenie do wdrożenia dobrych nawyków i wciąż nowe ćwiczenia – to tylko namiastka instruktorów ze SlowMani! Do zobaczenia pewnie za rok…

Robert , Lublin

Bardzo dziękuję w imieniu mojej całej rodzinki za wspaniały pobyt. Było super i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

Magda , Warszawa

Partnerzy