Zapoznaj się z naszą ofertą wyjazdów narciarskich i snowboardowych w Alpy.

Organizujemy wyjazdy na narty i snowboard ze szkoleniem. Wybrane przez nas kierunki narciarskie to: Włochy, Austria, Słowenia i Polska. Jeździmy do ciekawych ośrodków narciarskich, atrakcyjnych zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. Wyjazdy na narty organizujemy kompleksowo zapewniając zakwaterowanie w komfortowych hotelach lub apartamentach.

5 results out of 27 posts
 • Wyjazd na narty Civetta – Włochy – Alpy

  od 1549zł

  19-26 styczeń 2019
  Klimatyczne restauracje na stoku
  Szkolenie narciarskie i snowboardowe
 • Wyjazd na narty Gosau – Dachstein West – Austria

  od 1949 zł

  26.01-02.02.2019
  44km pętla narciarska
  Szkolenie dla dzieci i dorosłych
 • Wyjazd na narty Bormio – Włochy – Alpy

  od 1649zł

  02-09.02.2019 , 16-23.03.2019
  Relaks w basenach termalnych
  Wieczorne animacje dla dzieci
 • Wyjazd na narty Schladming – Dachstein – SkiAmade -Austria

  od 2199 zł

  09-16.03.2019
  Ski retro vol2
  Jazda na lodowcu Dachstein
 • Szukasz wyjazdu?

  ?

  Podaj datę wyjazdu...
  Napisz o swoich indywidualnych potrzebach:
  miejsce, termin, szkolenie, animcje

  zimowaNarty we Włoszech ze Slowmanią to nie tylko kilometry stoków i białego szaleństwa. Wyjazdy na narty do Włoch to doskonała zabawa apres ski, szeroka oferta wellness i spa. We Włoszech, kurorty przystosowane są do wymogów najbardziej wymagających gości. Włochy to destynacja w której każdy doceni otwartość i bezproblemowość mieszkańców. Wyjazdy na narty do Włoch organizujemy przez cały sezon.

  Jeśli lubisz perfekcję znajdziesz ją w austriackich ośrodkach w Alpach. Narty w Alpach w austriackich kurortach to wymarzony sposób na wypoczynek. Wyjazdy na narty do Austrii ze SlowManią to możliwość doskonalenia umiejętności na perfekcyjnie przygotowanych stokach. Najnowocześniejsza infrastruktura zawsze umila nam wypoczynek kiedy wybierzemy narty w Austrii.
  Wyjazdy do Austrii to również wspaniała architektura oraz krajobrazy. Wyjazdy narciarskie do austriackich ośrodków cechują się wieloma poza narciarskimi przyjemnościami. Austria oferuje liczne atrakcje towarzyszące narciarstwu – spacery na rakietach śnieżnych, lodowiska, baseny… Zobacz proponowane przez nas wyjazdy na narty do Austrii i zaplanuj swój zimowy urlop.

  Wyjazdy na narty w Alpy to gwarancja śniegu, braku kolejek i zadowolenia.

  Na narty w Alpy ze SlowManią może pojechać każdy – początkujący czy zaawansowani narciarze oraz snowboardziści. Chętnie gościmy na naszych wyjazdach narciarskich rodziny z dziećmi. Szkolenia narciarskie prowadzimy dla dzieci od 4 roku życia.

  Specjalizujemy się w szkoleniach narciarskich i snowboardowych. Nasz zespół tworzą doświadczeni instruktorzy Polskiego Związku Narciarskiego i Snowboardowego. Na każdym wyjeździe na narty do Włoch czy wyjazdach do Austrii prowadzimy szkolenie narciarskie lub snowboardowe, dzieląc uczestników względem wieku i umiejętności.

  Slowmania organizuje wyjazdy na narty od wielu lat.
  Razem jeździliśmy w:

  • SkiAmade
  • Madonna di Campiglio
  • Civetta
  • Bormio
  • Folgarida Marilleva
  • Madesimo
  • Passo Tonale
  • w ośrodkach Lombardii i Trentino

  Wyjazdy na narty organizujemy łącząc profesjonalną organizację z miłością do narciarstwa i gór. Szanujemy indywidualne potrzeby każdego uczestnika naszych wyjazdów. Zobacz naszą ofertę wyjazdów zimowych i dołącz do zadowolonych SlowManiaków.

  Przed wybraniem się na narty we Włoszech sprawdzamy wiele czynników, które mogą świadczyć na ich korzyść. Są to między innymi pogoda, naśnieżenie czy atrakcje. Czerpiąc z naszego doświadczenia wiemy, że narty w Alpach to czysta przyjemność. Takie wyjazdy narciarskie najczęściej zapewniają dużą ilość śniegu ponieważ sezon na narty we Włoszech trwa bardzo długo. Istnieje też wiele ciekawych możliwości spędzania czasu w momencie gdy odłożymy narty, Włochy bowiem, oferują narciarzom uczty kulinarne, Apres Ski, tory saneczkowe czy gorące źródła termalne.

  Wyjazdy narciarskie to dla nas wielka pasja, więc przygotowujemy się perfekcyjnie jadąc narty, w Alpach bowiem, bardzo istotne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik by zapewnić sobie bezpieczeństwo. Wyjazdy na narty z SlowManią organizowane są przez profesjonalistów, którzy dbają o te detale.

  Wybraliśmy dla Państwa tylko najciekawsze ośrodki narciarskie we Włoszech w rozsądnej cenie, by fascynujące były wszystkie wyjazdy na narty. Austria oferuje nam równie bogatą ofertę, zarówno pod względem narciarstwa jak i czasu wolnego, zachęcamy więc do zapoznania się również z tą ofertą.

  Wyjazdy na narty do Austrii czy uprawianie narciarstwa we Włoszech to doskonały pomysł na spędzenie ferii zimowych w sposób aktywny.

  Opinie Klientów

  Bardzo dziękujemy za wspólny, wspaniały pobyt ze Slowmanią.
  Dziękujemy za pozytywną energię i życiodajną cierpliwość w doskonaleniu naszych rodzinnych talentów 😉 Bardzo ciepło dziękuję Marcinowi za niezwykły spokój , oraz „kij i marchewkę ” to niezwykła przyjemność spędzania czasu z instruktorem slow . Maciuś jeszcze raz dziękuje Guru Olo, że rozpalił w nim pasję nart, a Monia zajęła sie kontynuacją… Podziękowania dla Kasi za motywacje Mai do pokonywania jej barier w główce 😉 Do zobaczenia na następnym slow wyjeździe

  Magda , Warszawa

  Bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas, za wspaniałą organizację i dbanie o każdego uczestnika wyjazdu. Czuliśmy się bardzo komfortowo. Cieszymy się, że spotkaliśmy tak wspaniałych młodych ludzi z pasją! To co robicie wychodzi dooooooooooooooooooooskonale!!!!! Widać radość życia jakby powiedziała moja znajoma lekarka – jesteście superańscy!!!!! Mam nadzieję na spotkanie na stoku – może w marcu?

  Ewa i Jarek , Bielsk Podlaski

  Dzięki za super wyjazd i szkolenie 🙂

  Jacek , Lublin

  Dziękuję za bardzo dobre szkolenie. Wysiłek instruktora nie poszedł na marne gdyż jeden z kursantów zaczął jeździć po czarnej trasie! Dużo cierpliwości, uparte dążenie do wdrożenia dobrych nawyków i wciąż nowe ćwiczenia – to tylko namiastka instruktorów ze SlowMani! Do zobaczenia pewnie za rok…

  Robert , Lublin

  Bardzo dziękuję w imieniu mojej całej rodzinki za wspaniały pobyt. Było super i mam nadzieję, że jeszcze się spotkamy.

  Magda , Warszawa

  Partnerzy

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania na podany adres e-mail informacji handlowych.

  FreshMail.pl