Szkolenie narciarskie w Alpach – dla dorosłych i dzieci

Szkolenie narciarskie i snowboardowe- opis i ceny

Dla początkujących i zaawansowanych.

Szkolenie narciarskie prowadzone jest przez 3h lub 6 h dziennie. W zależności od wyjazdu szkolenie jest 5 lub 6-dniowe. Szkolenie odbywa się w małych grupach z podziałem na wiek i  poziom umiejętności. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani instruktorzy SITN PZN / SITS PZS z sukcesami sportowymi (finaliści Mistrzostw Akademickich Mistrzostw Polski w latach 2008 – 2012) oraz wieloletnim doświadczeniem szkoleniowym w pracy z dorosłymi i dziećmi. Podczas szkolenia instruktorzy wykorzystują różne środki, metody i techniki pracy z uczestnikami dostosowując program do indywidualnych potrzeb uczestników. W szkolenie zarówno 5 jak i 6 dniowe wpisana jest wideoanaliza. Instruktor nagrywa każdego z narciarzy z ujęcia statycznego i podczas jazdy. Pozwala to na precyzyjną obserwację techniki. Ważnym aspektem podczas szkolenia jest bezpieczeństwo, stąd instruktorzy zwracają uwagę na przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na stoku. Dla osób niepełnoletnich kaski narciarskie / snowboardowe są wymagane. Osobom dorosłym również zalecamy jeżdżenie w kasku.

Szkolenia 6-dniowe:

Ceny szkolenia i grupy szkoleniowe dla uczestników naszych wyjazdów:

Od podstaw:

 1. Dzieci w wieku 4 – 6 lat, cena: 950 zł/18h szkolenia
 2. Dorośli, młodzież, dzieci powyżej 7 roku życia: 820 zł/18h szkolenia lub 1540zł/ 36h szkolenia

Jeżdżący:

 1. Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 7 roku życia: 590 zł/ 18h szkolenia lub 1080zł/ 36h szkolenia
 2. Dzieci w wieku 5 – 6 lat: cena: 820 zł/18h szkolenia lub 1540 zł/ 36h szkolenia

Ceny szkolenia i grupy szkoleniowe dla uczestników wyłącznie szkolenia:

Od podstaw:

 1. Dzieci w wieku 4 – 6 lat, cena: 1150 zł/18h szkolenia
 2. Dorośli, młodzież, dzieci powyżej 7 roku życia: 1020 zł/18h szkolenia lub 1940zł/ 36h szkolenia

Jeżdżący:

 1. Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 7 roku życia: 790 zł/ 18h szkolenia lub 1480zł/ 36h szkolenia
 2. Dzieci w wieku 5 – 6 lat: cena: 1020 zł/18h szkolenia lub 1940 zł/ 36h szkolenia

Szkolenia 5-dniowe:

Ceny szkolenia i grupy szkoleniowe dla uczestników naszych wyjazdów:

Od podstaw:

 1. Dzieci w wieku 4 – 6 lat, cena: 850 zł/15h szkolenia
 2. Dorośli, młodzież, dzieci powyżej 7 roku życia: 720 zł/15h szkolenia lub 1390zł/ 30h szkolenia

Jeżdżący:

 1. Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 7 roku życia: 490 zł/ 15h szkolenia lub 930zł/ 30h szkolenia
 2. Dzieci w wieku 5 – 6 lat: cena: 720 zł/15h szkolenia lub 1390 zł/ 30h szkolenia

Ceny szkolenia i grupy szkoleniowe dla uczestników wyłącznie szkolenia:

Od podstaw:

 1. Dzieci w wieku 4 – 6 lat, cena: 1050 zł/15h szkolenia
 2. Dorośli, młodzież, dzieci powyżej 7 roku życia: 920 zł/15h szkolenia lub 1790zł/ 30h szkolenia

Jeżdżący:

 1. Dorośli, młodzież i dzieci powyżej 7 roku życia: 690 zł/ 15h szkolenia lub 1330zł/ 30h szkolenia
 2. Dzieci w wieku 5 – 6 lat: cena: 920 zł/15h szkolenia lub 1790 zł/ 30h szkolenia

Szkolenia indywidualne:

 1. Szkolenie 1-osobowe – 120zł/60min
 2. Szkolenie 2-osobowe – 90zł/60min/osoba

Wyjazd narciarski z całodziennym szkoleniem dla dzieci i młodzieży.
Skorzystaj z Alp i nasyć się białym szaleństwem. Zaufaj nam i zapewnij swojemu dziecku bezpieczeństwo i świetną zabawę na stoku z rówieśnikami. Podczas całodziennego (6h szkolenia dla dzieci i młodzieży) przewidziane są przerwy, w tym jedna obiadowa. Cena szkolenia nie uwzględnia posiłków.

Szkolenie narciarskie od podstaw dla dzieci powyżej 7 roku życia i dorosłych – ten kurs kierowany jest do osób, którzy zamierzają rozpocząć przygodę z narciarstwem zjazdowym. – tutaj zapraszamy tych narciarzy początkujących i narciarzy którzy potrafią utrzymać się na nartach, którzy posługują się techniką ślizgową i wykonują skręt przy wykorzystaniu łuków płużnych. Po tygodniowym kursie uczestnik będzie czuł się bezpiecznie na stoku i jednocześnie stanie się samodzielny poprzez zdobycie podstawowych umiejętności: zapinanie nart, wstawanie ze stoku, zjazd wzdłuż linii spadku stoku, zatrzymanie się, skręt łukami płużnymi, skręt z pługu, skręt NW, jazda równoległa (poziom „A”). Nauka od podstaw wymaga kameralnych grup i bardziej indywidualnej pracy instruktora z narciarzem, stąd grupy dla narciarzy stawiających pierwsze kroki są mniejsze. Liczebność grupy: już od 3 osób*.

 • Do 6ciu osób.

Szkolenie dla dorosłych doskonalących swoje umiejętności – ten kurs realizowany jest w podziale na grupy, w zależności od posiadanych umiejętności i przede wszystkim techniki jazdy na nartach. Tutaj dokonujemy podziału grupy w skali cztero – stopniowej. Poziom B – tutaj zapraszamy tych narciarzy, którzy potrafią jeździć równolegle na krawędziach, ale w dalszym ciągu skręt wykonywany jest ślizgowo. Poziom C – tutaj zapraszamy narciarzy, którzy jeżdżą na krawędziach także w skręcie, ale obcy jest im śmigi jazda terenowa. Poziom D – tutaj zapraszamy narciarzy, którzy posługują się techniką jazdy NW, jazdy skrętem ciętym, śmigiem i potrzebują korekty sylwetki,  korekty techniki na różnych trasach i w różnych warunkach śniegowych – puch kontra beton. Liczebność grupy: już około 6 osób*.

 • Do 10 ciu osób.

Szkolenie od podstaw dla dzieci w wieku 4* – 6 lat – ten kurs kierowany jest do dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę z narciarstwem. Będą oswajać się z otoczeniem, ze sprzętem, uczyć się równowagi na nartach, wstawania, jazdy wzdłuż linii spadku stoku, hamowania, skręcania. Kameralne warunki szkoleniowe pozwolą zachować bezpieczeństwo, zdobyć umiejętności, odpowiednie do predyspozycji dziecka. Liczebność grupy: już od 3 osób**.

 • Do 4 os. w grupie

**Dzieci poniżej 4 roku życia, chętne do nauki jazdy na nartach, mogą skorzystać z indywidualnych lekcji. Wycena na zapytanie.

Szkolenie dla dzieci jeżdżących w wieku 5 – 6 lat – ten kurs kierowany jest do dzieci, które potrafią samodzielnie zapiąć i zdjąć narty, samodzielnie wstać na stoku, jechać wzdłuż lini spadku stoku, skręcać i zatrzymać się w wyznaczonym do tego miejscu. Tutaj dzieci będą rozwijać swoje umiejętności, zwiększać swoją samodzielność. Będą uczyły się korzystać z wyciągów orczykowych. Będą uczyły się jeździć wyznaczonym śladem. Dzieci będą wykonywać zadania wymagające zwiększenia poczucia równowagi na nartach, kontroli prędkości i oswajania się z prędkością. Liczebność w grupie: 3 – 6 os*.

Szkolenie dla młodzieży i dzieci powyżej 7 lat – ten kurs jest kierowany do dzieci i młodzieży, którzy jeżdżą na nartach i chcą podnieść swoje umiejętności narciarskie. Uczymy poprzez zabawę, elementy współzawodnictwa, elementy integracji w grupie, niestandardowe wykorzystanie sprzętu narciarskiego. Celem szkolenia jest podnoszenie umiejętności i techniki na różnych stokach. Szkolenie dopasowujemy do wieku i umiejętności uczestników, tak aby zapewnić prawidłowy rozwój techniki narciarskiej. Liczebność w grupie: 5 – 7 os*.

 • Nie więcej niż 10 os.

Partnerzy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania na podany adres e-mail informacji handlowych.

FreshMail.pl