Zorganizowane wyjazdy

Co wyróżnia zorganizowane wyjazdy na narty
Dlaczego skorzystać ze zorganizowanego wyjazdu na narty?

Tworząc ofertę wyjazdów narciarskich dbamy o wszystkie szczegóły. Sami jesteśmy narciarzami, chcemy być zadowoleni z wybranych ośrodków i możliwości jakie stwarzają. Opinia każdego uczestnika jest dla nas niezwykle cenna. Słuchając i wyciągając wnioski wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom. Dokładamy wszelkich starań aby narty ze Slowmanią były wyjątkowym czasem dla każdego z Was.

Jak tworzymy oferty wyjazdów na narty?
Wybór ośrodka poprzedzony jest gruntowną analizą jakości stoków, infrastruktury narciarskiej. Ośrodek musi stwarzać możliwości rozwoju zarówno dla narciarzy początkujących, zaawansowanych czy poszukujących sportowych wyjazdów na narty.

Duże znaczenie ma lokalizacja obiektów noclegowych i ich odległość od stoków. Wiemy, że wyjazdy na białe szaleństwo to nie tylko narty. Zorganizowanie wyjazdu na narty łączymy również z czasem „po nartach”. Zatem nie bez znaczenia są możliwości apres ski, dostęp do lokalnej kultury, historii czy kuchni.

Szkolenia narciarskie…
Na organizowanych wyjazdach na narty przez Slowmanię każdy ma możliwość doskonalenia umiejętności narciarskich. Uczymy od podstaw, doskonalimy, tworzymy warianty sportowych wyjazdów na narty.

Zorganizowane wyjazdy na narty szyte na miarę?
To unikatowa propozycja dla grup znajomych i rodzin. Korzystając z naszego doświadczenia stworzymy ofertę indywidualną, „uszytą” zgodnie z Twoimi preferencjami. Dopasujemy ilość i typ szkolenia, jakość zakwaterowania, lokalizację propozycje spędzenia czasu po nartach. Wyjazd na narty szyty na miarę to zorganizowana wycieczka dla Ciebie.

Praktyczne aspekty zorganizowanych wyjazdów na narty:

 • Oszczędzasz czas szukając właściwego ośrodka – pomożemy Ci go wybrać.
 • Nie musisz sprawdzać jakości zakwaterowania – to nasze zadanie, aby Twój wypoczynek przebiegał w dogodnych warunkach
 • Niemal wszystkie formalności związane z wyjazdem dopełnisz u nas
 • Dbamy abyś otrzymał wysoką jakość usług w przystępnej cenie
 • Jesteś ubezpieczony
 • Na każdym wyjeździe możesz liczyć na pomoc rezydenta – znika ograniczenie w postaci bariery językowej
 • Jeśli nie umiesz jeździć na nartach – nauczysz się na naszym wyjeździe. Jeśli jeździsz dobrze – poprawisz technikę i zwiększysz radość z jazdy.

Co cechuje zorganizowane wyjazdy na narty przez SlowManię?

 • Stosunek jakości do ceny
  Oferujemy zorganizowanie wyjazdu na narty dopasowane do Państwa budżetu, zarówno wśród naszych różnorodnych ofert, jak i przez opcję wyjazdów szytych na miarę.
 • Pozytywna atmosfera
  Na wszystkich zorganizowanych wyjazdach na narty dbamy o to by wśród całej załogi i osób będących na zimowym urlopie panowała jak najlepsza atmosfera, pełna radości i zadowolenia z jazdy.
 • Brak zmartwień
  Brak jakichkolwiek obaw o karnet czy zakwaterowanie ponieważ my załatwiamy wszystko za Państwa. Ponadto zorganizowane wyjazdy na narty są objęte pełną opieką organizatorską, więc w razie jakichkolwiek pytań, które nasuną się na miejscu, mogą Państwo skorzystać z jego pomocy.

Partnerzy