Wyjazdy na narty i snowboard w Polsce

O zaletach naszych rodzimych kurortów zimowych nikogo chyba nie trzeba przekonywać. Południowa Polska to nie tylko kolebka sportów zimowych, ale i doskonała baza wypadowa dla całej rodziny. Ze względu na doskonałe warunki śniegowe w okresie zimowym, Polska jest pożądaną lokalizacją dla osób uprawiających turystykę zjazdową, biegową czy chociażby snowboard.

Slowmania organizuje kompleksowe wyjazdy na narty i snowboard, podczas których uczestnicy uczą się lub doskonalą wcześniej nabyte umiejętności. Jako pasjonaci gór i sportów zimowych, wynajdujemy interesujące miejsca i obiekty, gdzie wraz instruktorami Polskiego Związku Narciarskiego dbamy o to, by aktywny wypoczynek w górach był zawsze niezapomnianym przeżyciem.

Narty i snowboard w Tatrach

Polskie Tatry to prawdziwy raj dla snowboardzistów uprawiających freeride. Najwyższe polskie góry kuszą najdłuższymi stokami, przewyższeniami i nachyleniami, których próżno szukać gdzie indziej. Ale również miłośnikom skituringu Tatry stwarzają niezwykłe warunki. Gęsta sieć szlaków zjazdowych i turystycznych czyni z Polski bardzo atrakcyjny punkt wypoczynkowy. 

Noclegi w najlepszych hotelach i apartamentach

Ponieważ co roku Tatry są najchętniej odwiedzanymi górami w Polsce, posiadają znakomitą bazą noclegową i zaplecze gastronomiczne. Slowmania zapewnia zakwaterowanie w selektywnie dostosowywanych do potrzeb klientów, najlepszych hotelach i apartamentach, by pobyt w Tatrach był nie tylko doskonałą zabawą i rekreacją, ale również wspaniałym, niezapomnianym relaksem.

Partnerzy