Wyjazdy na narty i snowboard do Słowenii

Słowenia to oczywisty wybór dla narciarzy i snowboardzistów, którzy cenią sobie słowiańską gościnność, swojskość, ale i różnorodność. Na obszarze jednego z najmniejszych państw alpejskich znajduje się wiele ośrodków narciarskich, kuszących perfekcyjnie przygotowanymi stokami. Dotąd niedoceniany, surowy charakter słowiańskich Alp, przyciąga coraz większe rzesze miłośników białego szaleństwa.

Wraz ze Slowmanią, miłośnicy nart i snowboardu spędzą perfekcyjnie zaplanowany, aktywny wypoczynek pod okiem instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego. Wysiłek, pasja i profesjonalizm, z jakimi prowadzimy szkolenia, sprawią, że wspólnie spędzony na Słowenii czas będzie niezapomniany dla narciarzy i snowboardzistów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Narty i snowboard w Alpach

Turystów odwiedzających Słowenię zachwyca różnorodność ośrodków narciarskich: od Kanina, najwyżej położonego centrum słoweńskiego narciarstwa, przez malowniczy Vogel, znajdujący się w samym środku parku narodowego, aż po Roglę, kuszącą turystów trasami biegowymi o zróżnicowanym stopniu trudności. Narciarze chwalą również niewielką odległość między ośrodkami i niezatłoczone stoki.

Noclegi w najlepszych hotelach i apartamentach

Z uwagi na fakt, że słoweńskie góry są wciąż mało popularną destynacją w Alpach, kurorty w Słowenii cieszą się wyjątkową, intymną atmosferą. Slowmania zapewnia zakwaterowanie w komfortowych hotelach i apartamentach oraz doskonale zorganizowany wspólnie czas. Stawiamy na zabawę, naukę, poznawanie uroków słoweńskich krajobrazów i folkloru – z nami nie możesz się nudzić!

Partnerzy