Wyjazdy na narty i snowboard do Włoch

Wśród amatorów sportów zimowych Włochy słyną z malowniczych, górskich stoków i doskonałych węzłów narciarskich. Zarówno w Alpach jak Apeninach, miłośnicy jazdy na nartach i snowboardzie znajdą liczne stacje narciarskie, oferujące setki kilometrów tras i nowoczesne wyciągi. Sezon narciarski we Włoszech otwiera się już w październiku i trwa nawet do końca kwietnia.

Ze Slowmanią rozpoczniesz naukę lub udoskonalisz swoje umiejętności w najatrakcyjniejszych włoskich prowincjach. Do aktywnego wypoczynku wybieramy  najciekawsze ośrodki narciarskie, m.in. Madonna di Campiglio, Civetta, Folgarida Marilleva, Madesimo, Passo Tonale czy Bormio, które szczyci się wodami geotermalnymi, gorącymi źródłami oraz znanymi uzdrowiskami.

Narty i snowboard w Alpach

Alpy włoskie cieszą się ogromnym powodzeniem przede wszystkim u osób, które preferują wyjazdy na narty lub snowboard. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu poznasz najlepsze trasy snowboardowe i stoki narciarskie w Alpach. Przed każdym wyjazdem drobiazgowo sprawdzamy warunki pogodowe, naśnieżenie oraz dostępne na miejscu atrakcje.

Noclegi w najlepszych hotelach i apartamentach

Włochy to nie tylko doskonałe miejsce na białe szaleństwo, ale również bogata baza noclegowa, obfitująca w dziesiątki ekskluzywnych hoteli i apartamentów, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. Wyjazdy na narty i snowboard to również fantastyczna zabawa i okazja do poznania wielu nowych miłośników białej pasji, nie tylko na stokach.

Partnerzy